Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie

Aktualnie znajdujesz się na:

Bieg Gladiatora

Szukacie biegu, w którym chcecie się sprawdzić, zastanawiacie się gdzie jest Wasza granica wytrzymałości? Jesteście w dobrym miejscu. Bieg Gladiatora to wydarzenie, którego poszukujecie!

Postaramy się, abyście linię mety przekroczyli na czworakach, doszczętnie wykończeni i zmieszani z błotem. To będzie morderczy i złośliwy bieg, który wyniszczy Wasz organizm! Będziecie błagać, żeby to wszystko już się skończyło!

Gwarantujemy Wam ból i adrenalinę w pakiecie startowym.
 
IMPREZA KIEROWANA JEST DO KAŻDEJ OSOBY, KTÓRA CHCIAŁABY SPRAWDZIĆ SWOJE MOŻLIWOŚCI W EKSTREMALNYCH WARUNKACH NA DYSTANSACH:
 
  • NORMAL – 7KM, 40 PRZESZKÓD
  • EXTREME – 11 KM, 60 PRZESZKÓD
  • JUNIOR (6-11) – 1 KM, 15 PRZESZKÓD
 
Pewnie przygotowujesz się Jak na wojnę, ale pamiętaj, że startujesz przede wszystkim dla zabawy. Zachęcamy do zabawnego ubioru, który rozbawi kibiców i rozluźni atmosferę. Pamiętaj również o tym, że liczyć się będzie nie tylko szybkość, ale również siła, dynamika oraz wytrzymałość. Najlepiej poradzą sobie Ci, którzy mają żelazne mięśnie nóg, rąk, pleców, brzucha, a także mają mocną psychikę, są odporni na ciepło i wodoodporni!
Na trasie będą na Ciebie czekały przeszkody, które powoli będą odbierać Ci siły do dalszej walki, między innymi: bagno, stawy, pagórki, zarośla, wzniesienia, druty kolczaste, ściana płaczu, stogi siana, przeszkody linowe, przeszkody ziemne, błotne, naturalne oraz wiele innych ekstremalnych przeszkód.
Pokonanie ich sprawi Ci ogromny ból i poleją się łzy, ale pamiętaj, że duma z ukończenia trasy zrekompensuje wszelkie niedogodności.
 
To jak? Wciąż jesteście chętni na udział w Biegu Gladiatora?
 
 

Opcje strony

do góry